• تلفن: 09127055971
در ارتباط باشید:

دستگاه ازن ژنراتور چیست؟

استفاده از دستگاه ازن ژنراتور را برای ضد عفونی هوای محیط خانه یا محل کار و همچنین میکروب زدایی وسایل با قابلیت های ویژه و کیفیت بسیار بالا پیشنهاد می‌کنیم.

به گزارش ازن سولوشن امریکا  بنابراعلام ناب زیست، ازن تولید شده به وسیله این دستگاه از غلظت بسیار مناسبی برخوردار است، بطوری که علاوه بر دیگر محصولات موجود در بازار هیچ گونه عوارضی برای مصرف کننده ندارد و هنگام استفاده از این وسیله می تواند درون منزل یا محل کار حضور داشت و نیازی به ترک آنجا نیست.

با توجه به اینکه دستگاه ضدعفونی هوا و میوه و سبزیجات وارداتی است، کیفیت بسیار بالا و دقت و ظرافت خاصی در طراحی آن به کار رفته است. این ازن ساز یکی از پرفروش ترین محصولات در بازار ایران می‌باشد.

گاز ازن اکسید کننده ای بسیار قوی با قدرت بالا می‌باشد و به محض تزریق در محیط در کلیه منافذ دیوارها و کناره ها رفته و باعث ضد عفونی محیط می‌گردد. از ویژگی های مهم آن می‌توانیم به قابلیت ضد عفونی و میکروب زدایی کابینت ها، یخچال و قفسه ها و کمدهای لباس اشاره کنیم.

به دلیل قدرت بسیار بالاتر ازن ژنراتور نسبت به کلر در از بین بردن میکروب ها و عوامل بیماری زا، استفاده از این دستگاه رو به افزایش می باشد.

. ضدعفونی و تصفیه آب دامداری

. ضدعفونی کردن میوه و سبزیجات

بیشتر بخوانید

. در زمان برداشت محصول به دلایل مختلفی همچون دست آلوده فرد برداشت کننده، محصول میوه های برداشت شده در اثر زمان بسیار زود فاسد می شوند در حالی که این امر با استفاده از ازن زنی برطرف می شود.

دستگاه ازن ژنراتور یا ازن ‌ساز دستگاهی است که از سه روش برای تولید ازن استفاده می‌کند.

این دستگاه بدون هیچگونه مواد مصرفی میباشد که تنها مواد مصرفی برق میباشد.

 

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما
Call Now Button