• تلفن: 09127055971
در ارتباط باشید:

ازن تراپی مزایای هیجان انگیز برای سلامت دهان بیماران را ارائه می دهد

استفاده از ازن در صنعت دندانپزشکی روند رو به رشدی دارد. ضد عفونی زباله های دندانی (مانند بزاق ، خون ، مواد شیمیایی ، ضد عفونی کننده ها و مواد ضدعفونی کننده) با استفاده ازن امکان پذیر است. این کار باعث می شود از استفاده از سایر خدمات و فرآیندهای دفع بیوژارد استفاده شود. ازن برای شستشوی دندان و از بین بردن پلاک مورد استفاده قرار می گیرد. ازن نه تنها باعث بهبود درمان حفره های دندانی می شود ، بلکه باعث تسریع در روند بهبودی بعد از جراحی دهان می شود. فناوری پیشرفته و آزمایشگاه ، آزمایش پیشرفته صنعت ازن ، مجهز است تا صنعت دندانپزشکی را به سطح بعدی نوآوری برساند و تجهیزات لازم را برای این کار فراهم کند.

مزایای ازن برای دندان ها

  • ضد عفونی سطح
  • درمان بیماری
  • تصفیه هوا
  • تصفیه فاضلاب
  • ضد عفونی کننده تجهیزات

ازن تراپی مزایای هیجان انگیز برای سلامت دهان بیماران را ارائه می دهد.

برای اکثر مردم ، کلمه ازن دارای بسیاری از انجمن های خوشایند نیست. معمولاً هنگامی که کلمه ذکر شده در رسانه ها را می شنوید ، این امر به گرم شدن کره زمین اشاره دارد. در حالی که ازن در برابر اشعه مضر خورشید محافظت می کند ، گاز طبیعی که وجود دارد دارای انواع کاربردهای مهم اما تا حد زیادی ناشناخته نیز هست.

در سراسر ایالات متحده و جهان ، ازن برای استریل کردن آب آشامیدنی عمومی استفاده می شود. این گاز همچنین در عقیم سازی میوه ها ، سبزیجات و نوشابه های بطری و همچنین در لباسشویی های تجاری ، استخرها ، سیستم های تصفیه هوا و حمام آبگرم استفاده می شود.

چندین دهه است که جامعه پزشکی ازن را در معالجه انواع بیماری ها و بهبود سریعتر بهبود بخشیده است. استفاده از ازن نیز اخیراً یک روند اخیر نیست ، زیرا اکثر تحقیقات مربوط به کاربردهای مختلف گاز به اوایل دهه ۱۹۰۰ باز می گردد.

پس از گذشت بیش از ۱۰۰ سال مطالعه و تمرین ، کاربردهای کنترل شده ازن بسیار ایمن ، عاری از عوارض جانبی و بسیار مفید برای سلامتی بیمار است. بدن ما حتی برای از بین بردن عفونت باکتریایی ازن تولید می کند.

استفاده ازن در دندانپزشکی

در سالهای اخیر استفاده از ازن کاربردهای زیادی در دندانپزشکی پیدا کرده است. این گاز در معالجه انواع بهداشت عمومی دهان و دندان از جمله:

بیماری پریودنتال. آب اوزونات در درمان بیماری پریودنتال با شستشوی زیر خط لثه که در آن به لثه و بافت پشتی جذب می شود ، استفاده می شود.

کانال های ریشه. در طول درمان کانال ریشه ، ازن برای از بین بردن باکتریها ، عقیم سازی سیستم کانال و ترویج بهبود سریعتر استفاده می شود. ازن به فرم گازی خود می تواند محیطی واقعا استریل را فراهم کند که به کاهش خطر عفونت و سرعت بخشیدن به روند بهبودی کمک می کند.

پوسیدگی دندان. ازن در از بین بردن باکتری های مضر خوراکی استفاده می شود. به عنوان گاز ، ازن می تواند در نواحی زیر لثه ، در شیارهای دندان نفوذ کرده و باکتری ها را در تماس از بین ببرد. اگر منطقه پوسیدگی خیلی عمیق در لثه لثه یا دندان قرار نگیرد ، ممکن است که ازن درمانی بتواند از نیاز به ترمیم دندان جلوگیری کند. از آنجایی که ازن به ارزیابی مجدد ساختار دندانهای شما کمک می کند ، نواحی تحت درمان با ازن قوی تر از گذشته می شوند.

حساسیت دندان توانایی ازن در تقویت ساختارهای سازگار دندان به شما این امکان را می دهد گاز را بطور مؤثر کاهش یا حتی از بین ببرید.

ایمنی ازون کاملاً بی خطر برای استفاده در رابطه با سایر داروها است ، و بیماران لازم نیست نگران آلرژی بالقوه باشند زیرا هیچ کس نمی تواند به اکسیژن حساسیت داشته باشد.

Call Now Button