• تلفن: 09127055971
در ارتباط باشید:

کاربرد ازن در باشگاه ها

 

ازن یکی از اشکال آلوتروپی اکسیژن بوده و گازی بی رنگ با بوی تند وناپایدار می باشد. این ترکیب یک اکسید کننده قوی بو

ده. بسیار قوی تر از اسید هیپوکلرو ( ماده موثر گند زدایی کلر در آب ) می باشد. حلالیت ازن در آب ۱۲ مرتبه کمتر از حلالیت کلر بوده و محلول آبی آن نیز ناپایدار می باشد. با توجه به ناپایداری گاز ازن، باید در محل مصرف و نیز زمان مصرف تولید شود و نمی توان آن را مثل کلر ذخیره نمود.

فع بوی نامطبوع تعریق بدن – مناسب برای رخنکن – موثر برای نابودی باکتری ها و میکروارگانیسم ها – جلوگیر از انتشار ویروس ها پالایشگرهای هوا برپایه فناوری ان گاز ، کلیه ی میکروارگانیسم ها را نابود و بوی تعریق از شایعترین عوامل بروز بیماری های پوستی در ورزشکاران است.

که باعث تکثیر باکتریها و سایر میکروارگانیسم ها در پوست می شود. تماس بدن با تشک و دستگاه های ورزشی باعث ایجاد التهاب و عفونت های پوستی شده و با افزایش اصطکاک بین بدن و سطوح ، ساییدگی و خراش در بدن ایجاد می گردد. عوامل باکتریایی، قارچی و ویروسی باعث ایجاد عفونت در محل ساییدگی ها و خراش ها شده و زمینه ساز عفونت می باشد.

همچنین افزایش سوخت و ساز بدن حین فعالیت و تعریق زیاد سبب رشد باکتریها و ایجاد بوی  نامطبوع می گردد. ایران ازن اسپادانا مفتخر است بیان کند دستگاه های ازن ساز قادر به رفع مشکلات رایج باشگاه می باشد .

با نصب دستگاه های ازن ژنراتور کلیه ی عوامل بیماریزا از بین رفته وکاهش چشمگیر بوی نامطبوع در باشگاه را شاهد خواهید بود.

 

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما
Call Now Button